İletişim

Bize ulaşmak için, [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz. Tüm görüş, öneri, istek, şikayet gibi konularda bize yazabilirsiniz.

Yorumu formunu geç

 1. aysel köse

  Merhaba Derya hanım.Ben emekli polis memuruyum. Konuya nasıl başlasam bu da nereden çıktı diyeceksiniz. Konuya hemen başlamak istiyorum. Sizin annenizin Tekirdağ-Muratlı kırkepenekli köyünde akrabaları bulunuyormu ? Ben yıllar önce orada akrabamız olan bir ailenin düğününe gitmiştim orada Derya Baykalın akrabaları dediler. O kişilerde benim ananemin akrabaları. Bende İstanbul da yaşıyorum. programlarınızı izliyorum. Sizi çok beyeniyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

  1. Güneş

   Merhaba,

   Bu sayfa, Derya BAYKAL hayranları için oluşturulmuştur. Resmi bir niteliği bulunmamaktadır. Derya BAYKAL ile iletişim için [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz. Teşekkürler

 2. yasemin tölzer

  umarim kablolu yayinada gecersiniz almanyada bizde sizleri seyredebiliriz.kabel deutschlandanda yayinlanirsa cok sevicez.sevgiler bende sizin tv8 den beri seyreden seyircilerinizdenim.siz iyiki varsinizsevgiler saygilar.ludwigsafendan sevgiler.

 3. yasemin tölzer

  umarim elinize gecer derya hanim.

Yorumlara kapatılmıştır.