İletişim

Bize ulaşmak için, [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz. Tüm görüş, öneri, istek, şikayet gibi konularda bize yazabilirsiniz.

Yayıncı

Erdi Erkan Güneş
Adres: Altınşehir Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi, Dağ Sokağı, No: 15, 34494, Başakşehir/İstanbul, TR
Telefon: 0534 654 44 84
E-posta: [email protected]

Yorumu formunu geç

  • aysel köse on 10 Mart 2011 at 15:40

  Merhaba Derya hanım.Ben emekli polis memuruyum. Konuya nasıl başlasam bu da nereden çıktı diyeceksiniz. Konuya hemen başlamak istiyorum. Sizin annenizin Tekirdağ-Muratlı kırkepenekli köyünde akrabaları bulunuyormu ? Ben yıllar önce orada akrabamız olan bir ailenin düğününe gitmiştim orada Derya Baykalın akrabaları dediler. O kişilerde benim ananemin akrabaları. Bende İstanbul da yaşıyorum. programlarınızı izliyorum. Sizi çok beyeniyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

   • Güneş on 10 Mart 2011 at 17:16

   Merhaba,

   Bu sayfa, Derya BAYKAL hayranları için oluşturulmuştur. Resmi bir niteliği bulunmamaktadır. Derya BAYKAL ile iletişim için [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz. Teşekkürler

  • yasemin tölzer on 16 Mart 2011 at 00:18

  umarim kablolu yayinada gecersiniz almanyada bizde sizleri seyredebiliriz.kabel deutschlandanda yayinlanirsa cok sevicez.sevgiler bende sizin tv8 den beri seyreden seyircilerinizdenim.siz iyiki varsinizsevgiler saygilar.ludwigsafendan sevgiler.

  • yasemin tölzer on 16 Mart 2011 at 00:19

  umarim elinize gecer derya hanim.

Yorumlara kapatılmıştır.