RAYBAN 2012 güneş gözlükleri

Ray-Ban, Bausch & Lomb tarafından 1937 yılında kurulan güneş gözlüğü, bir Amerikan markası. 50’li ve 60’lı boyunca Ray-Ban Wayfarer güneş gözlükleri, Bob Dylan ve Bob Marley gibi çeşitli müzisyenlerin seçimi idi. Ray-Ban markasının filmi Top Gun yayımlanmasından sonra daha popüler oldu. Film, Ray-Ban Aviator markası için satış miktarında yüzde 40’lık bir artış oluşturdu. 80 filmleri ile Ray-Ban büyük ilgi topladı.

John Belushi ve Dan Akroyd Blues Brothers onları giydi. 1982 ile 1987 arasında Ray-Ban gibi, 1992 yılında suç filmi Rezervuar Köpekleri olan, Quentin Tarantino’nun filmleri de dahil olmak üzere 60’tan fazla film ve televizyon programları, kendi güneş gözlüğü yerleştirildi. Tom Cruise da Riskli İş filminde, Ray-Ban Wayfarer taktı. Ünlüler, markanın popülerliğini genişletmeye devam etti. 1980 Ray-Ban güneş gözlükleri, Michael Jackson, Elvis Costello ve Ramones gibi ünlülerde de görüldü.

İşte, okuduğunuz gibi marka oldukça popüler, sizler için RAYBAN 2012 modellerini derledik. Bu koleksiyonda, erkek ve bayanlar için güneş gözlüklerini bulunuyor. Klasik, siyah gözlüklerin yanı sıra turuncu, mor ve kahverengi renkler; hem çerçevesinde hem de camlarında yer alıyor.

rayban polis gözlüğü


Bir cevap yazın

Your email address will not be published.