Şirin Amigurumi Modelleri

En şirin amigurumi modellerini araştırdım ve ortaya bu çok sevimli modeller çıktı sevgili hanımlar. Hep söylüyorum, hayal gücünün sınırı yok. Siz ne kadar çok hayal kurarsanız ortaya çıkan eserler de o kadar renkli ve eğlenceli oluyor. Bu şirin amigurumilerden, bir ya da bir kaç tanesinin size ilham vereceğinden eminim. Ben hepsini çok beğendiğim için, sizlerle de hemen paylaşmak istedim. Sevdiklerinizi ya da kendinizi biraz şımartmak isterseniz, bu şirin modeller, tam size göre. Hemen birkaç tanesini örmek isteyeceğinize eminim. Sevimli dostlarınızı kendiniz örün ve keyifle kullanın. Dekorasyonda da önemli bir yere sahip olduklarını hatırlatmama gerek var mı, bilmiyorum…

Örnekler arasında çocuklar arasında çok sevilen, çizgi film kahramanı Sylvester ve TRT çocukta yayınlanan Pepe gibi ünlüler de yer alıyor. Çocuğunuz sevebileceği, diğer şirin hayvan figürleri ve bebek modelleri de mevcuttur. Eminim ki, çocuklarınız bunları çok beğenecektir.

Unutmayalım, bunlar doğal; fabrika yapımı oyuncaklar gibi kimyasal maddeler içermiyor. Çocuğunuza verebileceğiniz en güzel hediye el emeği, bu organik oyuncaklardır.

1 yorum

    • esra arıcı on 22 Temmuz 2012 at 16:18
    • Cevapla

    slyvesteri bana gönderin lütfen o kediyi çok seviyorum…

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.