Trend Bayan Tulum Modelleri

2012 – 2013 yılının kıyafet modasında boy gösteren bayan tulum modelleri, rahatlığı, şıklığı, rengarenk modelleri ile yaz aylarının vazgeçilmez kıyafet modasında bayanlar arasında tercih edilir oldu. İsterseniz kumaş, isterseniz uzun pantolonlu, şort seklinde, ince askılı veya straplez tasarımcılar her modelden ve her renkten bayan tulum modelleri ile yaza damgasını vurdu.

Yaz aylarında bayanlarımız rahat giyinmeyi seçerler bunun yanında şıklıklarından, modaya uygunluktan ve tabiki güzelliklerini sergilemekten mutluluk duyarlar. Yeni sezon bayan tulum modelleri ise kelimenin tam anlamı ile bayanların tüm isteklerine cevap verdi. Renklerin en cesuru beyaz, en asili siyah ve bir iki yıldır kıyafet sektöründe boy gösteren pudra rengi gibi civıl cıvıl renkler ile hazırlanan, zevkinize, tarzınıza uygun tek parça olarak bayan tulumları bayanların trendleri arasında…

Günlük yaşantınızda, arkadaş toplantılarında, tatil yörelerinde hatta özel gün ve geceleriniz de dahi tercih edebileceğiniz çok güzel kumaş ve modellerde tulumlar mevcut, özellikle kırmızı ve siyah saten kumaştan tasarlanan tulumlar göz kamaştırıcı ;)

1 yorum

    • nevim/ben on 27 Ağustos 2012 at 12:48
    • Cevapla

    güzel

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.